Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

odnoklassniki google-+1 youtube vkontakte twitter facebook

meshok.JPG
Чтобы Вы хотели видеть на сайте?
 
Home Missions Anti-AIDS Drug
There are no translations available.

Наше незалежне суспільство дало право на безліч свобод, одна з яких - свобода моралі. Але отримавши її, ми не зуміли, або не захотіли скористатися інструкцією до неї. Як результат - Україна посідає перше місце в Європі і лідируюче в світі за кількістю вживання підлітками та молоддю тютюнових виробів, алкогольних напоїв, легких та ін'єкційних наркотиків, поширенню порнографічних видань, кількістю ранньої вагітності, абортів, темпами зараження ВІЛ-інфекцією. І це тільки вершина айсберга.

Знаючи ситуацію в країні, ми не могли залишатися байдужими і в 2006 році зробили перші кроки в служінні АНС. Це були профілактичні лекції у навчальних закладах Полтави та області, які не залишали байдужим жодного підлітка. Багато молодих людей почули правду про ВІЛ і дізналися про християнські принципи моралі. Багато хто вирішив поміняти свій спосіб життя, зробивши правильні висновки про ризиковану поведінку. Також ми почали співпрацю з обласним центром боротьби зі СНІДом, налагодили стосунки з ВІЛ-інфікованими дітьми в інтернаті. Для них ми купували необхідне харчування, засоби гігієни, підгузники, одяг, шкільні рюкзаки, канцелярські приналежності, просто подарунки. Робили святкові програми. Була надана матеріальна та духовна допомога людям, які живуть з ВІЛ, проводилося консультування. З 2007 року почали давати гінекологічні комплекти АНТИ-СНІД для інфікованих породіль. Все це, і багато іншого, було можливим лише тому, що в церквах ми проводили інформаційні семінари, розповідаючи християнам правду про ВІЛ, знайомлячи з реаліями життя інфікованих людей, їхніми проблемами і потребами. Багато віруючих з розумінням поставилися до служіння АНС, молячись за нас, і прохають не залишати цю працю, розуміючи її важливість, роблять пожертвування. 

У нас зовсім невелика команда, яка по вірі почала і розвиває служіння, займається усіма питаннями по організації. Але ми звертаємося за допомогою до церков області, дитячим працівникм, місій і приватним особам і можемо з упевненістю сказати: «До цього місця допоміг нам Господь!» Нам також не байдуже, як розвивається це служіння в інших областях, тому з радістю ділимося тим досвідом у служінні, який вже маємо, проводячи семінари з організації служіння АНС. Бог дійсно робить чудеса, благословляючи нашу працю. Ми розуміємо, що тільки завдяки підтримці християн, можливий подальший розвиток служіння АНТИ-НАРКО-СНІД та запрошуємо всіх, кого це торкнулося, до співпраці, радіючи будь-якій допомозі.

Ось наші плани, які ми вже втілюємо в життя:
1. Профілактика ВІЛ / СНІД:
- Загальноосвітні школи, середні та вищі навчальні заклади;
- Християнські навчальні заклади;
- Військові частини;
- Місця позбавлення волі.

Наше бажання донести слухачам:
- Що таке ВІЛ / СНІД, огляд епідемії ВІЛ-інфекції, світова статистика і ситуація в Україні;
- Передача вірусу імунодефіциту людини і як ВІЛ не передається;
- Клінічні прояви ВІЛ-інфекції, сучасні методи лікування;
- Безпечне і ризиковану поведінку з точки зору зараження ВІЛ / СНІД;
- Біблійний погляд на відносини між статями;
- Профілактика через ігри.

2. Робота в церквах області та за її межами:
- Інформаційні семінари з питань ВІЛ / СНІД;
- Тренінги з організації служіння АНТИ-НАРКО-СНІД.

Ми хочемо не просто донести християнам інформацію про пандемію ВІЛ / СНІД на Україні, але і мотивувати до особистої участі в цьому служінні. Сьогодні тільки церква, завдяки біблійним принципам моралі, може запобігти поширенню інфекції, допомогти вже постраждали від ВІЛ / СНІД, дати надію через Євангеліє Ісуса Христа тим, хто в цьому світі не має опори, проявити на практиці любов до свого ближнього.

3. Благодійні акції та заходи:
- Організація і проведення різних свят для ВІЛ-інфікованих діток;
- Проведення разових акцій для дітей зі статусом;
- Проведення літніх таборів для дітей з особливими потребами;
- Підтримка ВІЛ + жінок, які готуються стати матерями;
- Допомога дітям-сиротам, які залишилися після смерті ВІЛ + батьків;
- Встановлення відносин з людьми, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), для надання духовної та матеріальної допомоги;
- Робота вихователя з ВІЛ-інфікованими дітьми, які відстають з розвитку від своїх однолітків;
- Встановлення відносин з людьми, родичі яких постраждали від ВІЛ / СНІД.

Проведення такого роду роботи направлено, в першу чергу, на надання матеріальної допомоги найбільш незахищених верств населення. Це медикаменти, гінекологічні комплекти АНТИ-СНІД для інфікованих породіль, дитяче харчування для немовлят, які позбавлені вигодовування материнським молоком, підгузники, одяг, іграшки, засоби особистої гігієни, продукти харчування. А також для духовної підтримки тих, хто відчуває себе фактично ізольованим від суспільства у зв'язку зі статусом. Найчастіше це молоді мами, які дізналися про свою хворобу під час вагітності. Боячись розголошення статусу, вони уникають будь-яких контактів. Часто церква, це одне з небагатьох місць, куди вони вирішуються прийти. Тому всі акції проводяться конфіденційно, без зайвого розголосу.

4. Інформування населення про ВІЛ-інфекції:
- Поширення інформаційних газет, буклетів і трактатів;
- Використання відео роликів у громадському транспорті;
- Представлення проблеми ВІЛ / СНІД в ЗМІ.

Більше 90% населення України не володіють достовірними відомостями про проблему ВІЛ / СНІД. Для цього необхідно донести інформацію про шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Як і де можна конфіденційно здати аналіз на ВІЛ. Куди звернутися за допомогою. Які існують методи лікування. Як доглядати за хворими, які живуть з ВІЛ / СНІД. Профілактика передачі вірусу від матері до дитини і багато іншого. Ми хочемо допомогти людям об'єктивно подивитися на ситуацію, в України ситуацію, навчити бачити і адекватно реагувати на проблему, а не боятися її, дати відповіді на питання, які зможуть зберегти життя і застерегти від помилок.
Якщо Ваше серце не байдуже до трагедії нашого народу, якщо Ви маєте бачення відносно служіння АНТИ-НАРКО-СПТІД і бажання в ньому брати участь, то ми будемо цьому дуже раді і запрошуємо до співпраці. Нехай Господь благословить Вас у прийнятті такого рішення.

 
Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат Рё РјРЅРѕРіРѕРµ РґСЂСѓРіРѕРµ. Церкви.com Портал познания Бога Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианский форум, библиотека, каталог сайтов. Разумный Замысел Сотворение. Эволюция. Динозавры. Возраст Земли. Всемирный потоп. Библия. Семинар Кента Ховинда бесплатно. Система Orphus